ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН "DIAPAZON-EXPRESS.VN.UA"

   

S-line

Весь інструмент торгової марки S-line виготовлений в Словенії, на заводі зі столітньою історією. Завод був заснований в 1908 році в місті Крань, який є важливим промисловим центром Словенії, завдяки своєму вигідному географічному положенню поруч з межами Австрії та Італії. Завод спеціалізується виключно на виробництві вимірювальних приладів та інструментів. Для постійного контролю якості та відповідності стандартам, при заводі спеціально були створені науково - дослідницьку та дослідно - конструкторське підрозділу. Вони беруть участь у розробці нових інструментів, а також безперервно стежать за якістю і процесом виготовлення продукції, що випускається.
Асортимент ТМ S-line призначений, як для аматорського, так і професійного використання. У ньому вигідно поєднуються простота і зручність з якістю і надійністю застосування.
Головна мета ТМ S-line полягає в тому, щоб зробити результат роботи споживача максимально точним, який реабілітує всі надії і побажання, покладені на інструмент і роботу з ним.

Сортувати по:

Это краткое описание товара

Это краткое описание товара

4,00 грн

Виробники